درباره انجمن دبیران و مشاوران


درباره انجمن دبیران و مشاوران

 

انجمن دبیران و مشاوران ایران

انجمن دبیران ایران، موفق ترین و قوی ترین موسسه با بیش از 10 سال سابقه درخشان، با همکاری اساتید نمونه دانشگاه و دبیران رسمی آموزش و پرورش و هنرستان و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی تخصصی در زمینه کنکور، المپیاد ، تیزهوشان و کلیه دروس ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان و دروس تخصصی دانشگاه تا مقطع دکتری با متد های نوین آموزشی، آماده ارائه خدمات آموزشی می باشد.

 

تاریخچه انجمن

انجمن دبیران و مشاوران ایران درسال 1379 فعالیت رسمی خود را با تعداد محدودی از دبیران و مشاوران در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی در این زمان انجمن با بودجه اندک جهت تبلیغات و جذب دانش آموزش ودبیر ومشاور شروع کرد .
در سال 1383تعداد دبیران و مشاوران متقاضی در جهت همکاری با انجمن به حدود 200 نفر رسید استقبال دانش آموزان از انجمن روز به روز، رو به افزایش بود که همین امر انجمن را بر آن داشت که تعداد کادر آموزشی خود را افزایش دهد که در سال 1385 کادر آموزشی انجمن به تعداد 1200 نفر رسید. با گسترش فعالیتهای انجمن در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی و افزایش تعداد دبیران و مشاوران در سال 1387، از بین 6000 نفر کادر آموزشی تعداد 1500 نفر کادر متخصص وحرفه ای گزینش شدند و به اینصورت فعالیتهای آموزشی انجمن کاملا تخصصی ومنسجم تر گردید و در سال 1389 این تعداد به حدود 4000 نفرافزایش پیدا کرد.

فعالیت های انجمن دبیران ومشاوران ایران

انجمن دبیران و مشاوران ایران برای ارتقاء سطح آموزشی دانش آموزان و دانشجویان گرامی کشور عزیزمان خدمات آموزشی بسیار مفیدی را از جمله موارد ذیل ارائه می دهد:

 1. تدریس خصوصی در زمینه کنکور، تیزهوشان ،المپیاد ، کلیه دروس ابتدایی ،راهنمایی ،دبیرستان ، دانشگاه به صورت کاملا تخصصی .
 2. بسته های آموزشی مشاوره تحصیلی و روشهای مطالعه و مهارتهای تست زنی در امتحانات و دفتر برنامه ریزی تخصصی در کلیه مقاطع تحصیلی .
 3. برگزاری آزمونهای آنلاین در سایت رسمی انجمن هماهنگ با دروس مدارس .
 4. مشاوره تحصیلی در کلیه مقاطع ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان ، دانشگاه ،کنکور ، تیزهوشان ، المپیاد

آمار قبولی انجمن

انجمن دبیران و مشاوران ایران با کادر آموزشی مجرب ، طبق سنجش به عمل آمده در سال 1389در کلیه مقاطع تحصیلی و آزمونهای کنکور ،تیزهوشان ،المپیاد،کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد در طی 10سال موفق به آمار قبولی بالای 98% دانش آموزان و دانشجویان گرامی گردیده است . این موفقیت حاصل تلاش منسجم کادر آموزشی انجمن با استفاده از روشهای نوین و تخصصی آموزشی است و این امر خود نشانگر میزان موفقیت چشمگیر این موسسه در ایران می باشد.

  نظری برای نمایش وجود ندارد.

  نام و نام خانوادگی:
  وب سایت یا ایمیل:
  متن نظر: